Go to ...

Dekoratif Karo Halı Modelleri


Değerli dostlar yaşam alanlarınıza yeni bir boyut ve farklı bir ahenk kazandırmak istiyorsanız bu makalemiz çok hoşunuza gidebilir.

Bu makalemizde ile sizlerleyiz. Evlerde, ofislerde, otellerde, ve yükseltilmiş zeminlerde tek tek konulup çıkarılabilen harika güzellikte dekoratif bir halı modelidir.

Ticari alanların en çok tercih ettiği döşemeler arasında yer alan bu çözümler, Tiyatrolarda, ofislerde, kongre salonlarında, otellerde, bankalarda, devlet dairelerinde ve havaalanlarında kullanılmaktadır.
Bukle ve PVC tabanlı olarak çeşitleri bulunmaktadır. Kolay temizlenebilmesi, insan trafiğine elverişli yapıda olması, çok çeşitli renk ve desen alternatifleri ile her dekorasyona uyum sağlaması gibi özellikleri,  karo halıların tercih edilmesinde büyük etken.
Uygulanması çok kolay, bu nedenle kullanıcısına uygulama sırasında iş ve zaman kaybı yaşatmayan bu döşemeler, yapıları itibari ile rutubet ve küf oluşumların önüne geçerek, sağlıklı ve hijyenik alanların oluşturulmasına katkı sağlayan bu döşemeler, başka bir alana nakledilebilme özellikleri sayesinde de kullanıcısına ekonomik ve kullanışlı çözümler sunmaktadır.

Dilerseniz aşağıdaki galerimizde sizler için derlediğimiz görsellere göz atıp inceleyebilirsiniz.

Resimleri büyütmek için küçük resme tıklamanız yeterli,

Tags: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Halı Modelleri

Kimdiradmin