Go to ...

2015 Dubleks Ev iç Merdiven Örnekleri


İnsan oğlu yerleşik hayata geçtikten sonra barınmak için bir eve ihtiyaç duymuştur. Günümüzde de hemen hemen herkesin hayali Kendisine ait güzel bir olmasıdır. Şöyle müstakil bahçeli dubleks bir ev yada dubleks bir apartman katı ne güzel olur değil mi?

Dubleks ev demişken gerçekten yaşanılacak evlerin en başında gelir. Şöyle kendi kafamıza göre seçtiğimiz bir projeyle inşaatını yaptırdığımız dubleks bir evin dekorasyonunu da zevkimize göre yaptık mı değmeyin keyfine.

Dubleks evlerin en belirgin yerlerinden biri de üst kata uzanan iç merdivenlerdir. Merdivenleri evin en uygun ve geniş olan yerine oturtmalıyız. Merdiveni yaptırırken işlevselliğinin yanında dekoratif olmasına da dikkat etmeliyiz. gerçekten evleri olduğunda daha güzel ve çekici kılar.

Merdiveni yaptırırken evlerimizin diğer dekorasyonları ile de uyumlu olması gerekir. Eğer ahşap ağırlıklı bir iç dekorasyon yaptırmış iseniz merdivenleri de o dekorasyona uygun yapmalısınız. Ahşap malzemenin yanında yine evinizin dekorasyonuna göre cam, profil, beton ve çelik gibi malzemelerden şık merdiven modelleri yaptırabilirsiniz. Son dönemlerde tasarlanan ultra lüks dubleks evlerde çok yönlü fonksiyonel ve dekoratif merdiven modelleri göze çarpmaktadır.

Sevgili dostlar aşağıda fikir edinmeniz için bir birinden farklı onlarca 2015 dubleks ev iç merdiven modeli paylaşıyoruz. Bu görsellerimizi incelemenizi ve dekorasyonunuza uygun olan modeli uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

 

DUBLEKS EV İÇ MERDİVEN MODELLERİ

 

 

Tags: , , , , , , ,

3 Responses “2015 Dubleks Ev iç Merdiven Örnekleri”

 1. ali afyon
  10 Nisan 2016 at 20:36

  999 tl ye dönerli merdiven gördüm sizi aramak istiyorum numaranızı bulamadım numaranızı gönderebilirmisiniz

  • admin
   12 Nisan 2016 at 00:37

   Ali bey nsatış yapmıyoruz fikir amaçlı paylaşımlarımız.

  • admin
   4 Mart 2017 at 00:09

   satış yapmıyoruz paylaşımlarımız fikir amaçlıdır. ilginiz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Tasarım Harikası Yapılar ve İç Dekorasyonlar

Kimdiradmin