Go to ...

Bellona Senza Yatak Odası Takımı


Bellona mobilyanın yepyeni takımı ile karşınızdayız değerli dostlar. Senza yatak odası takımı soft geometrik tasarımının yanı sıra kahve ve krem tonları dikkat çekiyor. Asimetrik özel takı bölümü ile harika dizayn edilen tuvalet aynası, ayrıca alt kapak ve aynalı gardrobu ile yatak odalarına modern bir hava katıyor.

Bu yatak odası takımının genelinde ceviz rengi ile harika bir seçim yapılmış ayrıca ürünün üzerinde kullanılan  baskılı bronz aynalar ile zengin bir görüntü kazandırmaktadır. Tuavalet masasındaki çekmeceler sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmış, diğer taraftan tuvalet masasının sağ tarafına monte edilmiş olan kapak ve boy aynası olarak kullanılan bir bölüm eklenmiştir. Bu bölümün yani kapağın arka tarafında da aksesuarların koyulabileceği bir alan oluşturulmuş ve estetik olarak da güzel bir tasarım elde edilmiş.

Şifonyer ve komidinlerin üst çekmecelerinde takımın geneline uygulanan baskılı bronz ayna uygulaması görülmektedir. Üst çekmecelere bas aç sistemi kullanılarak fonksiyonellik kazandırılmıştır. Gardropları dilerseniz sürgülü dilerseniz 5 kapılı olarak tercih edebilirsiniz.

Sürgülü ve XL sürgü kapılı gardropların askılıklarında sensörlü led aydınlatma uygulaması bulunmakta ve bu sayede kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Değerli takipçilerimiz aşağıdaki galerimizde ile ilgili görselleri paylaştık. Bu takımla ilgili diğer teknik özellik ve fiyatı için BURAYA tıklamanız yeterli.

 

BELLONA SENZA YATAK ODASI

 

Tags: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Yatak Odası

Kimdiradmin